K-05Xs_headerEsoteric_K-05Xs


opis


Japońska firma Esoteric wprowadza na rynek nowy model odtwarzacza CD/SACD o oznaczeniu K-05Xs, następcę świetnie przyjętego przez rynek modelu K-05X. Nowy odtwarzacz prezentuje doskonałą jakość wykonania, godną najbardziej zaawansowanej serii Grandioso i bardzo wysoką jakość dźwięku pozwalającą ze spokojem patrzeć na konkurencję.

K-05Xs wyposażony jest w bezbłędny napęd VRDS-NEO (VMK-5), zapewniający idealny odczyt sygnału cyfrowego z płyty, który następnie trafia do przetwornika cyfrowo/analogowego „Dual Mono”, zbudowanego na platformie stworzonej specjalnie dla odtwarzacza Grandioso K-1. W każdym kanale używane są 2 stereofoniczne przetworniki 32 bitowe – AK4493 – pochodzące od Asahi Kasei Electronics. Dzięki takiemu rozwiązaniu przetwarzanie sygnału z PCM do postaci analogowej odbywa się z rozdzielczością 34-bitów, czyli 1024 razy dokładniej niż ma to miejsce przy przetwarzaniu 24-bitowym. Dodatkowo nowy odtwarzacz CD/SACD, potrafi podnosić prędkość pobierania próbek sygnału PCM: x2, x4, x8 a nawet x16 do częstotliwości 768kHz, oraz konwertować go do DSD 22.5MHz.

K-05Xs wyposażony jest asynchroniczny port USB, odbierający sygnał DSD do 22.5MHz lub PCM do 768kHz/32 bity, odtwarzanych z PC lub z odtwarzaczy sieciowych Esoteric. 
produkty
odtwarzacze_cdsacd_active
transporty_cdcacd
przetworniki
odtwarzacze_cdsacddvd
transporty_cdsacddvd
wzmacniacze
przedwzmacniacze
wzmacniacze_zintegr
zintegr_sys_audio_active
masterclock
kolumny
odtwarzacze-sieciowe